PRAVIDELNĚ čtěte NEWS v menu

Wanna be favourites? zde

Líbí se ti tu?

Ano/je tu sranda/ne

Jdu pryč na jiný blog, do komentů v článku takže prosím o přečtení je nový odkaz. Možná tu bude psát Zuzkaaa* ale já pardon ne, nefunguje mi přidávání obrázku ani videí ale na jiných blog.cz jo... divný, tak ... Pá :*

Jak tě vidí ostatní?

1. srpna 2012 v 10:07 | NikusQua |  For my sweet heart
Připadáš ostatním v pohodě, nebo jim dost často lezeš na nervy? Sleduj řeč jejich těla, vyzkoušej tyto tipy a hned zjistíš, jak tě kdo vnímá! S těmito triky už tě jen tak nikdo neoblafne:-)

Oči

Psychologové zjistili, že když někoho vidíme poprvé a zjistíme, jakou má barvu očí, automaticky si k němu přiřadíme některé vlastnosti, které by podle nás mohl mít...

Modré: Miminka mají modré oči, a proto působí modrá barva většinou hodně upřímně a důvěryhodně. Někdy ale také ledově a chladně.

Zelené: Dokáží fascinovat a okouzlit. Lidé s touto barvou očí působí temperamentně a jsou pro ostatní vzrušující a zábavní.

Hnědé nebo černé: Čím jsou oči tmavší, tím méně jsou "čitelné". S touto barvou očí působíš nedostupně a parádně tajuplně.

Brýle: Nosíš brýle? Bod pro tebe! Je jasné, že na ostatní působíš inteligentně. Také tvar brýlí hraje svou roli: S kulatými skly působíš zasněně, hranaté obroučky signalizují sebevědomé a cílevědomé holky.

Barva vlasů

Blondýna = automaticky hloupá holka? Tak tohle v životě rozhodně neplatí! Ale přece jenom... spousta takových zavedených předsudků někdy dokáže ovlivnit první dojem.

Blondýnky: to mají těžké: na první pohled vypadají některé dost naivně a často jsou brány méně vážně. Na některé kluky ale působí zvlášť sexy a dostupně.

Zrzky: Spousta lidí si na ně dává pozor a drží si od nich raději odstup. Na své okolí totiž působí tyhle holky jako zvlášť drzé a rebelské.

Černovlásky: Jsi okouzlující černovláska? S tvou barvou vlasů bývá spojován jižanský temperament a vášeň. Černovlasé holky vzbuzují u kluků zvědavost.

Hnědovláska: Brunetky působí na své okolí rozumně a seriózně. Přičítá se jim více inteligence a jsou považovány za chytřejší než blondýny.

Barva tvého oblečení

Když je na tobě jedna barva zvlášť dominantní, vysíláš tím signály svému okolí. Můžeš působit sebevědomě, smutně nebo sladce... Tak co? Jak jsi na tom právě teď?

Červená: Lidi dokáže pěkně znervóznit, protože je vnímána jako hodně sexy a sebevědomá barva.

Modrá: Může působit chladně a odtažitě. Bývá s ní spojován člověk, který ví, co chce.

Černá: Je vlastně barva se slavnostním charakterem. Ale když je jí moc hodně, vyzařuje potom pesimismus.

Zelená: Kdo ji nosí, působí důvěryhodně, zvlášť kreativně a velkoryse.

Fialová: Vyzařuje tajuplnou auru. Tahle vznešená barva ale taky zapříčiní to, že tě ostatní můžou považovat za lehce nafoukanou.

Bílá: Neutrální barva. Spojujeme si s ní většinou člověka otevřeného novým věcem, akčního a vždycky spolehlivého.

Žlutá: Vyzařuje teplo a veselost. Žlutě oblečení lidé působí na ostatní vždycky optimisticky, komunikativně a hodně přátelsky.


Pardon, nepamatuji si stránku ale kamarádka mi řekla že to našla na nějakém webu a dala mi jen ten článek ne web =(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click.....

Click...please

Komentáře

1 Baush Baush | Web | 3. srpna 2012 v 9:06 | Reagovat

To by celkem sedělo :DD

2 NikusQua NikusQua | E-mail | Web | 3. srpna 2012 v 9:09 | Reagovat

Tak to jsem ráda že jsi spokojená =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama